Ковані ворота та хвіртки

Викуємо ворота на будь-який бюджет!!!

Виготовимо ворота за Вашими ескізами або підберемо з нашого каталогу на будь-який смак.
Гарантія якості на вироби!
5 років гарантії на покраску!

Залишити заявку

Ковані ворота та хвіртки виготовляються вручну ковалями, воні створюють відчуття захищеності та спокою, при цьому залишаючись красивим та елегантним елементом екстерьєру.
Ковані ворота та хвіртки надзвичайно надійні та прослужать довгий час, наповнюючи при цьому простір повітрям та світлом. Різні конструкції кованих воріт можуть створювати різні враження: легкість і крихкість, ваговитість і приземленість, строгість і благородство.
Ковані хвіртки успадковують всі переваги кованих виробів.
Найчастіше ковані ворота виготовляють в єдиному стилі з кованими хвіртками.
При виготовленні елітних кованих воріт використовуються дорогі витратні матеріали та надійна фурнітура. Так як металеві елементи, з яких складається дана конструкція, мають досить важку вагу, то на дверні петлі буде надаватися велике фізичне навантаження. Тому вони повинні повною мірою відповідати покладеним на них функціям. Лицьова сторона кованих воріт може бути красиво оформлена різними візерунками, а в центральній частині вмонтований фамільний герб (логотип), вензель, ініціали або будь-який інший елемент декору.

Якщо Вас цікавлять елітні ковані ворота та хвіртки на замовлення, такі, яких немає ні у кого – звертайтеся – виготовимо ексклюзивні ворота під будь-які Ваші вимоги!

 

Pin It on Pinterest

Share This